TOP Bolesławiec

Dziewięć medali w Marcinkowicach

12 grudnia 2016


Marcinkowice 2016

Drużyna najmłodszych karateków TOP walczyła o medale na turnieju karate
w Marcinkowicach k/Oławy. Zawody przeprowadzone zostały 03 grudnia br. I tym razem zawodnicy trenera Roberta Bielińskiego nie zawiedli. 17-osobowa drużyna z Bolesławca wywalczyła w turnieju 9 medali...

W zawodach w Marcinkowicach wystartowało blisko 150 zawodników z kilku dolnośląskich klubów karate. Turniej rozegrano w trzech konkurencjach: kumite, kihon i fantom. Bolesławianom znakomicie udał się start w dwóch pierwszych. 5 medali zdobyli w kumie, a 4 w kihon. Skład reprezentacji TOP prezentował się następująco: Karolina Sacher, Radek Burdzy, Filip, Dudyński, Mateusz Ginter, Michał Ginter, Antoni Kubica, Mikołaj Olek, Filip Matusiewicz, Maciek Graczyk, Jakub Skóra, Jakub Kasprzyk, Mateusz Bagłaj, Michał Bieliński, Marcin Żebrowski, Jan Kawałko, Sławek Męczyński oraz Artur Stachów. Trener: Robert Bieliński.

Poniżej prezentujemy medalistów TOP: Radek Burdzy (I m. w kihon); Sławek Męczyński (I m. w kumie); Karolina Sacher (III m. w kumie); Jakub Kasprzyk (III m. w kihon); Matusz Bagłaj (II m. w kihon); Artur Stachów (II m. w kumie); Michał Bieliński (III m. w  kumie); Jakub Skóra (III m. w kumie); Mateusz Ginter (III m. w kihon).

[ wróć ]

Komentarze

Tej wiadomości jeszcze nikt nie skomentował. Twój komentarz może być pierwszy!

Napisz komentarz