TOP Bolesławiec

Waldemar Krzemiński wicemistrzem Polski!

14 grudnia 2016

Wicemistrz Polski Anno Domini 2016 Waldemar Krzemiński...

Na odbywających się w dniach od 9 do 11 grudnia br. w Gdańsku Mistrzostwach Polski Osób Niepełnosprawnych w Tenisie Stołowym, reprezentujący TOP Bolesławiec Waldemar Krzemiński zdobył tytuł wicemistrza Polski. Nieźle spisali się także i pozostali zawodnicy TOP. Z powodu nagłej kontuzji w turnieju nie wystąpił, pomimo przyjazdu na gdańskie zawody Zbigniew Kurasz...

W gdańskich mistrzostwach wystartowało łącznie niemal 200 tenisistów z całego kraju. TOP reprezentowało sześcioro zawodników. Zbigniew Kurasz nie mógł wystartować z powodu kłopotów związanych z bólem nóg, Martyna Stos wywalczyła piątą lokatę, Łukasz Januszke był także piąty, Marek Kłobuc sklasyfikowany został w przedziale miejsc 5-8, a Jacek Gąsieniec 9-10. Najwyższą - drugą lokatę - wywalczył Waldemar Krzemiński. W finałowym meczu zmierzył się ze Sławomirem Brakiem ze Startu Łódź i po porażce w tym meczu, zdobył tytuł I Wicemistrza Polski. Podróż z Gdańska do Bolesławca była więc dla reprezentantów TOP radosna.