TOP Bolesławiec

Boksowali w Lubaniu

10 lutego 2017


Pierwszy z lewej Ryszard Tomczyk, drugi stoi Tomasz Tomaczyk, a w ringu jest Patryk Kuryło...sz

Pięściarze TOP Bolesławiec już w rytmie startowym. Dwóch z nich walczyło 04 lutego br. podczas odbywającego się w Lubaniu Międzynarodowego Turnieju Pięściarskiego. Organizatorem zawodów był lokalny klub Bojan Boks Lubań. Podczas Turnieju odbyły się aż 23 walki, w różnych kategoriach wagowych...

Bolesławieccy podopieczni Ryszarda i Tomasza Tomczyków szykują się do startu w Mistrzostwach Dolnego Śląska. Częścią ich przygotowań są występy w turniejach organizowanych przez różne kluby pięściarskie w naszym regionie. W tym lubańskim na ringu pokazali się reprezentanci 13 klubów dolnośląskich oraz pięściarze z Czech i Niemiec. Jako pierwszy z reprezentantów TOP na ring wyszedł Jakub Kaleta, który boksował z zawodnikiem klubu Champion Chojnów Arturem Pachołkiem. Walka odbyła się w kategorii kadet, w wadze +80 kg, a pojedynek zakończył się remisem. Drugi z bolesławian, Patryk Kuryło, wystąpił kategorii senior do 81 kg. Była to jego oficjalna, ósma walka na ringu. Sędziowie uznali, że reprezentant TOP starcie przegrał. Przeciwnikiem Patryka był Maciej Hoba z klubu Bombardier Wrocław. Bolesławianin zaprezentował się jednak bardzo przyzwoicie, co daje nadzieję na jego dobry wynik w Mistrzostwach Dolnego Śląska. A te już niebawem. Turniej przeprowadzony będzie bowiem w dniach od 24 do 26 lutego br. w Dzierżoniowie.

Zainteresowanych informujemy, że walki bolesławieckich zawodników można zobaczyć na niezależnej od głównej strony TOP, na stronie internetowej sekcji TOP Boxing Bolesławiec.

RB/TT/A


Toamsz Tomczyk i Jakub Kaleta...


Jakub Kaleta w walce z Arturem Pachołkiem...


Jakub Kaleta tuż przed wejściem na ring. Z boku jego szkoleniowiec Tomasz Tomczyk...

[ wróć ]

Komentarze

Tej wiadomości jeszcze nikt nie skomentował. Twój komentarz może być pierwszy!

Napisz komentarz