TOP Bolesławiec

Udana końcówka karateków

22 czerwca 2017

Druzyna karateków TOP na zawodach w Marcinkowicach...

11 czerwca 2017r. bolesławieccy karatecy z Klubu TOP  zakończyli sezon startem w Lidze Powiatowej w Marcinkowicach k/Oławy. Podopieczni trenera Roberta Bielińskiego łącznie zdobyli 14 medali! Multimedalistą naszej drużyny został Jakub Skóra, w każdej konkurencji w której startował zdobył medal - I  miejsce w kumite chłopców w kategorii -35 kg, III miejsce w konkurencji fantom i III w konkurencji kihon...

Bolesławiec reprezentowało 13 zawodników. Byli to: Dominika Grzyb, Mateusz Ginter, Michał Ginter, Artur Stachów, Jakub Skóra, Filip Matusiewicz, Igor Markiewicz, Jakub Matczak, Radek Burdzy, Michał Bieliński, Maciek Graczyk, Franek Kozioł i Arek Giela. Zawodnicy TOP brali udział w konkurencjach technicznych (kihon i kata) oraz walkach (fantom i kumite). Poniżej prezentujemy osiągnięcia bolesławian.

Jakub Skóra - I  miejsce w kumite chłopców w kategorii -35 kg, III miejsce w konkurencji fantom i III w konkurencji kihon...

Michał Bieliński - II miejsce w kumite w kat. kumite chłopców +41 kg i II miejsce w konkurencji kata

Maciej Graczyk - II miejsce w kumite w kat. -35 kg oraz III miejsce w konkurencji  kata