TOP Bolesławiec

Karatecy ciągle w formie

30 października 2017

W pierwszym turnieju po wakacyjnej przerwie podopieczni Roberta Bielińskiego wywalczyli aż 9 medali:  2 złote, 2 srebrne i 5 brązowych! 07 października br. w Lubinie odbył się turniej karate „Lubin Cup 2017" w którym udział wzięło 6 dolnośląskich klubów m.in. z Wrocławia, Legnicy czy Lubina. Łącznie w zawodach zaprezentowało się około stu zawodników...

TOP Bolesławiec reprezentowało 9 karateków. Byli to: Radek Burdzy, Mikołaj Olek, Jakub Skóra, Filip Matusierwicz,  Maciej Graczyk, Adam Rosiński, Marcin Żebrowski, Michał Bieliński oraz Wiktor Małkowski. Bolesławianie walczyli znakomicie. Złote medale zdobyli: Radosław Burdzy oraz Maciej Graczyk w konkurencji technicznej (kihon); srebrne: Marcin Żebrowski w walce (kumite) w kategorii open i Jakub Skóra w konkurencji technicznej (kihon), a brązowe w kumite w swoich kategoriach wagowych wywalczyli: Mikołaj Olek, Adam Rosiński, Marcin Żebrowski, Michał Bieliński i Wiktor Małkowski. Zdaniem szkoleniowca grupy karateków TOP Roberta Bielińskiego na wyróżnienie zasługuje również Filip Matusiewicz, który po trzech trudnych walkach musiał ulec zawodnikowi z Lubina w walce o trzecie miejsce i zajął czwartą lokatę.