TOP Bolesławiec

UWAGA! UWAGA! UWAGA! Ruszyły zapisy na zimowe półkolonie

15 grudnia 2017


Półkolonie z TOP to gwarnacja fajnej zabawy (fot. archiwum)

Jak co roku, od wielu, wielu lat, TOP Bolesławiec organizuje półkolonie zimowe dla dzieci i młodzieży z Bolesławca. Tegoroczne potrwają od 15 do 26  stycznia. Uczestnicy będą mieli zapewnioną opiekę wychowawców i pedagogów w godzinach od 9.00 do 15.00 i oprócz codziennych atrakcji programu, dwa posiłki - tzw. drugie śniadanie oraz obiad. Ilość miejsc jest ograniczona, a zatem warto dokonać zapisu, jak najwcześniej...

W programie półkolonii przewidziano m.in. gry i zabawy świetlicowe, zwiedzanie atrakcyjnych miejsc w Bolesławcu i okolicach, wyjścia na krytą pływalnie,  do kina oraz całodniowe wycieczki do wartych odwiedzenia miejsc w naszym regionie. Oprócz wsparcia i pomocy ze strony profesjonalnych pedagogów i wychowawców, półkoloniści mają zapewnioną opiekę pielęgniarską.

Rodzice, którzy chcą zapisać swoje dzieci na półkolonię mogą to zrobić kontaktując się z p.o. kierownika Klubu, p. Waldemarem Krzemińskim, dzwoniąc pod numer telefonu: 508 172 382 bądź osobiście zgłaszać się do siedziby TOP przy Al. Wojska Polskiego, w godzinach otwarcia funkcjonującej tam świetlicy socjoterapeutycznej, tj. codziennie (od poniedziałku do piątku) w godz. od 16.00 do 18.00. 

[ wróć ]

Komentarze

Tej wiadomości jeszcze nikt nie skomentował. Twój komentarz może być pierwszy!

Napisz komentarz